Перехрестя добрих справ
На сайті 51 добрих людей можуть допомогти вам
Хочу допомогтиДопомогти
Знайти добро у своєму місті - легко!
На сайті 24 тих, хто робить добро, і 27 тих, хто потребує доброї справи
ДопомагаютьПотрібна допомога
Знайти допомогу в своєму місті
Допомога надається безкорисливо та безкоштовно!
Отримайте добро від сотні людей
2 » Отримайте добро від сотні людей
Отримайте матеріальне та моральне добро зараз
Оцініть добро людини через сайт
3 » Оцініть добро людини через сайт
Залиште вдячний відгук добродійнику
Evelito

Що таке Evelito?

EVELITO - це великомасштабний проект, який надає можливість усім, хто бажає, допомагати людям, котрі цього потребують. На Evelito можна публікувати оголошення про матеріальну, моральну та навіть професійну допомогу. Також ви можете створити команду і робити колективні добрі справи. Ваше маленьке добро здатне змінити життя на краще та відродити моральні цінності в кожному з нас! Дізнатися більше
Одній людині важко змінити світ на краще. Але одна людина здатна створити інструмент для змінення світу, котрим будуть користуватись багато інших.
Засновник проекту, MBen.
Матеріальна допомога

Матеріальна допомога

Давно хочете допомагати людям, але не знаєте, як? Можливо, у вас є старий мобільний телефон, який припадає пилом у шафі? Ви можете подарувати цей телефон людині, котра не може собі його дозволити. Вона обов’язково оцінить ваш вчинок і, в свою чергу, стане любити світ більше і дарувати добро іншим. Також у вас, швидше за все, є старий одяг, який останній раз ви вдягали декілька років тому. Ви ж навряд чи його вдягнете? Подаруйте тим, кому він потрібен. Це не соромно, навпаки - благородно і для когось дуже приємно. Кожен, хто може сказати «Надам матеріальну допомогу», може знайти тих, кому допомога потрібна, і разом зі всіма ставати сильнішим і розвиватися. Разом ми прискоримо процес еволюції.
Моральна підтримка

Моральна підтримка

Дуже багато людей регулярно відчувають вплив високого рівня стресу. У нашому житті постійно стаються якісь незаплановані події, котрі нас «ламають». У вас точно не раз виникала думка «хочу допомагати людям»! Уявіть, що ви можете підтримати людину, якщо всього лише приділите їй час, обговорите її проблему і дасте їй пораду та надію. Можливо, деяким людям потрібно відчути турботу і від доброго незнайомця, а не тільки від знайомих і близьких. Крім того, що це несподівано, це може бути більш об’єктивним і корисним. Підтримуйте інших і підтримка повернеться до вас від таких самих людей, як і ви. Я щасливий, що маю можливість писати ці рядки, опираючись на свій власний досвід.
Допомога працею

Допомога працею

Є дуже багато людей, котрі не вміють робити «все на світі», або, наприклад, для котрих навіть відновлення двох плиток кахлі, котрі відвалилися у ванній, є неможливим з фінансових причин. А скільки самотніх літніх людей, котрі через стан здоров’я не можуть зібрати свій урожай (часом дуже навіть невеликий). Допомагати людям можна різними зовсім простими способами, котрі для багатьох із нас не є надто трудовитратними, в той час як для інших мають велике значення. Я впевнений, що допомога працею буде безцінною і принесе велику радість як вам, так і людям, що потребують допомоги та підтримки.
Підпишись, будемо раді!
89124984610256

Виберіть мову

Вхід / Реєстрація
Реєструючись, я підтверджую свою згоду з умовами угоди користувача
Відновлення доступу
Введіть емайл або телефон, котра була вказана при реєстрації

Выберіть зі списку

    Ваш браузер застарів!
    Будь ласка, скачайте останню версію Internet Explorer
    А в цілому ми рекомендуємо користуватися Google Chrome, Safari!